| anonim_4396 a întrebat:

Cat de greu e sa obțin un ordin de restricție? Dacă acel ordin este încălcat de persoana agresiva?
Sunt amenințat de niște indivizi care vor sa ma bata din invidie.
Ei au avut victime și în trecut plus ca sunt puternici fata de mine.
Nu am decât sa-i ocolesc 3 ani pana ma mut cu iubita mea.
Nimeni nu știe ca îmi e frica de ei și îmi e rușine, dar pana acum nu am avut niciodată probleme. Și o ultima întreabă ar fi : cât de greu este sa scap de acesta teama?

Răspuns Câştigător
| UnholySaint a răspuns:

Mai bine iti iei un spray paralizant.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Politia nu-i buna de nimic doar sa scrie amenzi pe hartie, aia ii bate si pe politisti oricum. Ideal ar fi sa ai o arma cu bile de cauciuc avand peste 18 ani poti obtine certificatul de port arma si o bagi in spate sau lateral la blugi. Daca se ia de tine le tragi cateva bile in penis sa se invete minte. Sau pistol electric numa ca ala e bun doar pentru 1 individ nu merge asa repede sa tragi de mai multe ori.

| Hellboy96 a răspuns:

Ar trebui sa afli de ce te invidiaza si sa ii parintilor lor, poate rezolva ei ceva, daca ai dovezi ca te ameninta atunci poti merge si la politie

| Casian76 a răspuns (pentru Hellboy96):

Au vârstă de 20+ sunt bărbati în toată firea laughing. Ma invidiază deoarece ma plac fetele și ei sunt din aceea puși pe scandal.