| Sisiwieuc9 a întrebat:

Câți oameni sunt pe DarkWeb? Eu nu cred ca sunt mai multi decat pe netul normal. Asta ar insemna ca suntem o lume de tampiti cretini.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Internetu care il folosim noi e un % mic fata de darkweb, acolo in intuneric se invart multe ilegalitati

| RAY a răspuns:

Omule pe netul normal sunt toți oameni, dark web nu e chiar asa ciudat, nu vezi ceva chiar ciudat, am găsit pagini mult mai horror pe google normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subscriu pe jumătate la ultima frază.

| Jessica1235 a răspuns:

Și cel pe care îl folosim noi are destul de multe părți întunecate. De exemplu: acum o săptămână vorbeau doua colege despre ceva vacanță la mare în Grecia, după câteva minute una din ele își i-a telefonul și observă că au început să-i apară reclame despre vacante în Grecia (asta e un exemplu de care cred că cu toții știm) probabil în mare parte din ele nici nu le știm.

| Sisiwieuc9 explică (pentru Jessica1235):

Probabil ca a cautat ea pe Google despre vacante in Grecia si dânsul a bagat la cap

| Jessica1235 a răspuns (pentru Sisiwieuc9):

Nu cred că a căutat, prima colega da dar a doua nu. Poți încerca să vezi, ți telefon lângă tine și vorbești cu cineva despre ceva anume, după câteva minute intri pe internet și vezi ce-ți apare la reclamele de pe pagină.