| OfataOricare a întrebat:

Caut si eu cateva citate despre prietenie. Ceva care sa reprezinte prietenia la distanta care ramane stransa.
Dau funda. Ms in avans :*.

Răspuns Câştigător
| eudoareuu a răspuns:

„Adevărata prietenie rezistă timpului, distanţei şi tăcerii." — Isabel Allende
Profunzimea prieteniei nu depinde de distanta. – Rabindranath Tagore
Prietenia adevărată rezistă timpului, distanţelor şi tăcerilor.—Isabel Allende

Gasesti mai multe aici :
http://www.diane.ro/2010/05/prietenia-in-citate-aforisme-maxime.html

Pa, pa!