| Pierdutaprintrestele a întrebat:

Ce ai alege dintre toți bani din lume sau persoana care o iubești sa fie lângă tine? #Curioasa ofer fundă ????

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sanatatea si persoana care o iubeșc sa fie lângă mine

| Pierdutaprintrestele explică (pentru RAY):

Adevărat ca dacă ai toate acestea poți munci pentru bani dar dacă nu ai sănătate sau persoana iubita nu ești complet fericit. Bani ii poți pierde ușor dar persoana iubita nu.

| RAY a răspuns (pentru Pierdutaprintrestele):

Asa e

13 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Degeaba ai banii lumii daca tu ca persoana traiesti singura, cu depresii spontane si sa ai satisfactia primirii dragostei la care tanjesti.

Cum a spus si Ray,, sanatatea si dragostea impartasita sunt cele mai frumoase daruri, deci aleg dragostea.

| LoveSleep a răspuns:

Am nevoie de o situație de genul doar pentru una dintre lucrurile de mai sus. Pe cealaltă o obțin singur.

| SilentRain a răspuns:

A doua varianta

| PersonajFictiv a răspuns:

Pe ea, fara regrete si fara ezitare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă n-ai o persoană pe care să o iubești, răspunsul e simplu.hee hee

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cele mai mari esecuri pe plan profesional se datoreaza de multe ori planului sentimental.
Ai pierdut dragostea,, ai cam pierdut totul, te agiti, suferi, ai vrea s-o cumperi si n-o mai primesti nici cu banii din lume.
Nu o zic eu...vad cum e realitatea de fapt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ca si o intrebare de genul: ce alegi dintre un mar sau o para?
indiferent de ce as alege, persoana iubita sau bogatiile ambele sunt trecatoare.

| Ch0co a răspuns:

Sincer? Banii. Daca iubirea ta fata de acea persoana dispare? Sau daca te paraseste? Sau, desi nu e un exemplu prea bun, ramai cu persoana iubita dar amandoi muriti de foame? Sunt de parere ca poti sa gasesti persoana pe care o iubesti si daca ai bani, dar na, asta-s eu.

| Señor1ta a răspuns:

Să fim serioși... Banii, persoana pe care o iubești și vrei să fie lângă tine te poate părăsi într-o lună fără cea mai mică problemă. Era și o imagine/ text pe Instagram "am pierdut prieteni și bani anul ce a trecut... vreau banii înapoi".

| username1053847 a răspuns:

Nu merita nimeni afectiunea mearolling on the floor
deci banii lol