| KillMePlease a întrebat:

Ce ai face azi daca nu ai mai exista maine?

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As iesi cu tine la o cafea...si apoi cine stie laughing

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Iti zic eu ce se va intampla dupa cafea: te voi omori.

Răspuns utilizator avertizat
| SergiuBoss11 a răspuns:

As ucide cat mai multi oameni sa stiu ca nu plec singur de pe lumea asta si m-as imbalsama in sangele miilor de victime etc. glumesc, probabil as scrie o scrisoare de ramas bun si m-as pregati de inexistenta, apoi mi-as cere scuze de la cinevathinking(de-ale mele) si cam atat.

| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Numa' bere?

| KillMePlease explică (pentru SergiuBoss11):

Ai inceput interesant...Mi-ai dat niste idei
Ai terminat plictisitor

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Da' si apa-i buna...

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Nu conteaza, cu bacterii sau nu, apa tot acelasi gust il are. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Krixxus a răspuns:

Probabil as face ceva sa stiu ca raman in istorie, in cazul in care chiar nu as mai exista ziua urmatoare... gen o bomba cu cat mai multe victime, astfel in cat sa fie amintita in fiecare an

| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Da. Apa cu lamaie.
Intrebarea este: tu bei apa fara gust? thinking Asta este intr-adevar,, anomalia apei''.

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Doamne, ce m-am speriat.
Revenind... laughing
Bei alcool? Sa fie asta explicatia pentru unele chestii?thinking

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Nu ai nevoie de permisiune, mai ales din partea,, vietii''...

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease explică (pentru SuckDreamLoveH):

Pana te ridici iar, urmand sa cazi iar si iar sa te ridici si iar sa cazi si iar sa te ridici, chestia asta repetandu-se de un anumit numar de ori.

| OldSoul a răspuns:

As face publice o parte din versurile pe care le-am scris, si asi da sfaturi persoanelor pe care le-am cunoscut

| BlackAndWhite1 a răspuns:

M-as arunca de pe un bloc.

| TiberiuFasole a răspuns:

Nu ar exista viitorul daca nu ar fi maine.

| Teodora_Gabriela_1985 a răspuns:

As face tot ce nu am avut curaj sau mi-a fost rusine sa fac pana acum deoarece maine nu voi mai exista si nimeni nu ma va mai putea critica sau sa ma certe!

| Park1Suin a răspuns:

As face tot ce n-am facut pana atunci si le-as zice tuturor oamenilor dragi mie ca-i iubesc enorm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as gandi la ce lucruri sa fac poimaine. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce mi-ar trece prin cap.

| unprietenaproape a răspuns:

Intr o zi am sa spun aAasta, e ultima
si voi fi bucuroasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-aș spune unui băiat că îl plac.

| Sociopat a răspuns:

As omori oameni si as viola femei.

| KamaSutra a răspuns:

Tot ce imi trece prin cap