| StrongHeart a întrebat:

Daca banii nu ar mai exista de maine, ce ai face?

12 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil tot ce faceam si pana acum.

Si as astepta sa vad ce zic astia, cu ce "platesc" curentul, ca mi-a venit factura. Dar nu mi-as face griji happy

| StrongHeart explică (pentru DoarBogdan):

Mai taie din ele laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru StrongHeart):

Eu tot tai... laughing

| Freya1 a răspuns:

M-as bucura.Asa insfarsit am putea fi aproximativ toti egali si i-as vedea si pe bocotani si fitosi la munca.Ca doar trebuie plătite cumva datoriile sau cumpărăturile.

| Catrice a răspuns:

N-aveam bani oricum ca s acier ca am rămas sarachee hee
Țăranii ar fi la fel...restul se folosesc de schimbul troc.

| SilentRain a răspuns:

Petrecere

| CostinAlamariu a răspuns:

Probabil as regreta ca nu am investit in aur.

| oglindasultanului a răspuns:

Petrecere la ultrasunete

| NotNamed a răspuns:

As intreba curveIe daca in cazul asta o fac de placere.

| DonEduardo a răspuns:

As lua tot ce as vrea si as putea de la magazine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot va exista o monedă sau metodă de schimb. In cel mai rău caz ne întoarcem la troc. Eu îți dau 2 verze si tu imi dai 12 sarmale. Nu e ca si cum o sa stai fara responsabilitati si iti iei ce vrei tu ca nu exista bani. Tot se va gasi o metoda prin care sa ți se ia din bunuri.

| badriel a răspuns:

Cel mai probabil societatea s-ar prabubusi, dar dupa am gasi o noua modalitate de plata si ar fi la fel ca inainte