Ce-ai face daca te-ar prinde grindina in timp ce inoti?

In Siberia se-ntampla si asa ceva:

Tu cum ai proceda?

49 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

As lasa hainele pe mal si as fugi acasa in pielea goala.

| DarkAndDreary a răspuns:

As continua sa inot de parca nu s-ar intampla nimic.

| tsal24 a răspuns:

M-as ineca pentru ca nu stiu sa inot.

| anonima0101 a răspuns:

As face multee laughing ....defapt as iajunge pe mal...mi-as lua hainele pe mine pentru ca nu pot pleca goala laughing ..si as fugi ca disperata acasa laughing)

| OnlyCr3azy a răspuns:

As fi in mormant sau la spital.

| PopAdrian a răspuns:

Ma transform in siren si inot in adancuri sa nu ma loveasca gheata laughing

| iCappy a răspuns:

O intrebare simpla cu un raspuns simplup:
As pleca.

| Ottakringer a răspuns:

Ma duc sa imi cumpar o shaorma! big grin

| lucian_2018 a răspuns:

Ies din apa si caut un loc in care sa ma adapostesc

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

As inota in continuare pana la cel mai apropiat liman. Mi se pare logic; doar nu m-oi opri in mijlocul apei sa astept sa ma inec!
Oricum, intrebarea asta depaseste orice limita a ridicolului!
Mai aveti voi pe la oracol intrebari total cretine, dar asta le intrece pe toate!
*Succesuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fugi repede inapoi pe TPU si mi-as promite ca n-o sa mai ies niciodata din casa, brrr...

| Fernando9Torres a răspuns:

Daca as fii in locul vreunuia din video, as lua umbrela aia sub care se adabostesc aia, si as fugii cu ea!

| SabinaQueen a răspuns:

As sta sub apa pana s-ar opri grindina.

| Blamely a răspuns:

Nu se va întâmpla pentru că nu știu să înot.

| Valixo a răspuns:

Nuss happy

| Lαrisα a răspuns:

Gheaţă gratis! rolling on the floor

| RedDeath a răspuns:

As sta sub apa pana se termina grindina, si aerul meu :d

| KALASHER a răspuns:

In cazul lor, m-as baga sub podul ala de acolo laughing

| Hakuouki a răspuns:

Daca as fii pe plaja in Mamaia, mi-as lua o limonada la 15lei calda si as sta cu ea in aer sperand ca va cadea gheata in pahar. Daca as fi in alte zone, mi-as lua ceva mai exotic.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu stiu sa inot, asa ca, daca sunt pe plaja, incerc sa ma ascund unde oi vedea.
O zi bunahappy

| Curiozity888 a răspuns:

De m-ar fi prins grindina aia in apa asa iesam ca nici NOE nu despartea in halul asta apele laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Cel mai sigur e in apa. Ce sens are sa iesi, daca afara ploua cu gheata, pe cand in apa e caldut?

greece12
| greece12 a răspuns:

Daca sunt in larg si gheata e mare,nu prea cred ca as mai avea timp sa ma gandesc ce sa fac, mi-as apara capul, poate sa scap vie!
Daca sunt aproape de mal, as iesi din apa in timpul cel mai scurt, o grindina bulgareasca asa nevinovata mi-a indoit candva tabla de la Toyota...

| OareDeCe a răspuns:

M-as baga sub apa sa stau si sa ies cateva sec sa respir! laughing

| YellowMoon a răspuns (pentru iCappy):

Ai foarte mare dreptate!

| AnaCool120 a răspuns:

Hmm sunt destul de multe optiuni... Sau as sta in apa, mai mult sub apa...insa cred ca am sanse sa ma inec cu grindina asta puternica care bate in mare, iar ceea mai simpla optiune (si plauzubila si corecta cred) ar fi sa ies din apa si sa ma adapostesc intr-un loc apropiat si cat de cat sigur.

| DanielPH a răspuns:

As fugi la mal si m-as adaposti.

| funnyboy a răspuns:

As cere ajutorul salvamarilor

| LTAA a răspuns:

Selfie.