| mihaelamada a întrebat:

Cam in cat timp inveti sa inoti?(ore)

3 răspunsuri:
| Roxy5199 a răspuns:

Depinde de tine. iti ia 1 ora(daca nu ai curaj), 30' (daca ai curaj)

| maf16 a răspuns:

Aici depinde de persoana, daca esti curajoasa vei invata foarte repede, nu ai nevoie de ore. Iar daca esti mai putin curajoasa iti va lua putin, dar nu 2/3 ore stai linistita. Recomand sa inveti undeva unde sa nu te poti ineca, un bazin de circa 2 m adancime si cu cineva cu putina experienta. Mult succes iti doresc. Funda?

| SpyCrab a răspuns:

Fiecare persoana invata in ritmul ei.Normal ca daca esti curajoasa vei invata mai repede.Dar ca sa fi bazata pe ce faci te sfatuiesc sa practici cat de mult poti.