| momo a întrebat:

Ce ati alege? Un brad natural pe care sa-l impodobiti voi sau un brad artificial gata decorat? Argumentati (:

5 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Unul natural pe care sa-l impodobesc eu, pentru ca ii mult mai frumos aimpodobesti tu bradul, simti spiritul craciunuluihee hee, dar daca unul deja impoobit cu siguranta nu o sa mi se para asa interesant ca cel impodobit de minewinking

| 愛日本 a răspuns:

Un brad artificial pentru ca nu mai trebuie sa iti iai anul viitor sau anii viitori alti brazi (sa dai vreo 1 mil pe unu) si in plus faci economiebig grin

| Eva a răspuns:

Un brad artificial pe care sa-l impodobesc eu happy
Pentru ca imi pare rau de bradutii taiati, cresc in 6 - 8 ani la dimensiunea potrivita pentru a deveni pomi de Craciun... si ajung la gunoi sad

| BoGhDaN a răspuns:

Unul findca e craciunul si in casa trebuie sa miroase abrad

| Eu_9064 a răspuns:

Mai bine un brad pe care il faci u cum vrei nu gata decorat happy