| BloodyAngel1900 a întrebat:

Ce ati face daca un caine v'ar musca?
Ati fost muscati vreodata?
Care a fost reactia voastra?

Răspuns Câştigător
| Dee_9331 a răspuns:

Da, am fost muscata big grin...In momentul ala eram mult prea speriata ca sa mai tip...adica nu am facut decat sa ma ridic in picioare si sa astept sa il alunge cineva de lanaga mine big grin. M-a muscat la munte, nu stiam daca era turbat sau asa ceva asa ca a trebuit sa fac antirabic nu mai stiu exact cat timp ca m-a muscat in urma cu vreo 3 anihee hee.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, am fost muşcată în copilărie.
Reacţia mea? În orice caz NU să-l lovesc.

Este bine să fii cât mai calm cu putinţă, chiar dacă te sperii pe moment. Dacă vei reacţiona agresiv, rişti să fii muşcat şi mai rău. În schimb, dacă câinele vede că nu-i vrei rău, se va calma şi se va retrage (nu vorbim de un animal turbat, bineînţeles).

| underground05 a răspuns:

Imnda am fost muscata de caine era atat de dragut m, am jucat cu el si cand am dat sa intru in casa ma agatat d picior
cred ca nu i, a placut de mine. dar nu a fost grav.am ignorat totul