| loveiseverything a întrebat:

Ce beti de obicei? (ma refer la bauturi alcoolice)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In ocazii cand ma mai intalnesc cu niste cunostinte ma invita la wisky cu coca cola sau vin cu cola ori fanta combinat, se cheama calimocho.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Depinde ce intelegi TU prin "bauturi alcoolice". De obicei, vinul, berea nu sunt considerata astfel, ci doar "tariile" (tuica, lichior, whisky, coniac etc).
Deci...bauturi alcoolice beau destul de rar, la cate-o ocazie. Dar, in schimb, beau cu placere, bere. Daca mai e si neagra, cu atat e mai mare placerea.

| inger02 a răspuns:

Vin rosu :X

| Laura1995 a răspuns:

Cocktail-uribig grin

| 9999999999 a răspuns:

Bere