| iLorii a întrebat:

Heii^^..cati dintre voi beti ceva acum(ma refer la bauturi alcoolice big grin)..si daca da ce beti?

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu beau nimic acum, dar am apa minerala langa mine happy

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Acum nu beau dar am langa mine apa, cola si bere.

| Brâncuşi a răspuns:

Hmm...sa fiu sincerbig grin Pai beau un shot de Whisky:X You?

| iLorii explică (pentru Brâncuşi):

Mmm Whisky..ee pai eu tocmai am terminat o bere, si trag cateva fumuri dintr-o tigara xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uni nu consuma bauturi alcoolice cum sunt eu. Parerea mea e sa nu mai bei ca nu e bine happy

| tesss a răspuns:

Eu nu beau acum dar am apa plata in frigider

| tesss a răspuns:

Eu nu beau acum dar am apa plata in frigider si am doua beri bavaria radler ciucas si ciuc normal