| SingleForOne a întrebat:

Ce cadou s-ar potrivi unui băiat, până în 50 lei?

El are o personalitate serioasă, curioasă, amuzantă prin cinism și sarcasm, și are mereu un stil clasic și elegant. Din pasiunile lui, îi plac mașinile, avioanele, fotbalul, afacerile, investițiile și altele. Nu-l cunosc îndeaproape, avem o prietenie ok; el este mai deschis, eu sunt mai critic (tot băiat).

3 răspunsuri:
| Celdrept a răspuns:

O căciulă cu echipa lui favorita de fotbal.

| CuStimaSiRespect a răspuns:

Poți să îi cumperi o carte despre educație financiară, eventual recent apărută pe care să nu fi apucat să o citească.

| Design2021 a răspuns:

O minge de Fotbal.