| ItsMatrix a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla pe 21 Decembrie 2012?
Credeti ca se va incheia ciclul actual?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai eu o sa stau in pat bucurandu-ma ca sunt sofer de meserie si jucandu-ma la ps3.

| Al3xAl3x a răspuns:

Absolut deloc... acum depinde cat de superstitiosi sunt toti... eu spun ca ziua va trece pe nesimtite.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa se taie porcul, in rest nimica special.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că ceva se va întâmpla,dar în niciun caz nu cred balivernele gen: o să fie sfârşitul lumii.
Apocalipsa poate începe acum,peste câteva secunde, minute, în orice moment.Îmi sunt foarte, foarte antipatici oamenii care se dau cu părerea în legătura cu sfârşitul lumii.

În schimb, cred cu tărie că ceva se va întâmpla.

| elenuyzy a răspuns:

Nu. am inteles ca s-a descoperit alt calendar mayas si sfarsitul lumii e alta data laughing oricum nu cred in el. doar Dumnezeu stie cand va fi. daca e sa ne luam dupa cercetatori trebuia sa murim de vreo 4-5 ori pana acum

| Lavinia_Shattene_1996 a răspuns:

Ziua lu iubilaughing))