| sucul a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla pe 21 decembrie 2012?

Răspuns Câştigător
| Ghost89 a răspuns:

Potrivit calendarului Maya, vom intra in Centura Fotonica, 5-6 zile va fi intuneric, apoi 3 ore cerul va fi luminat, cei neprotejati vor risca sa orbeasca, noi suntem intr-un univers care e in a 3 dimensiune, dar vom intalni un univers paralel in care sunt deja in a 4 dimensiune, ADN uman va avea 12 spirale in loc de 2, vom fi telepatici si telekinetici, etc. Lista e lunga. Dar eu nu cred asta. Stii ce voi face pe 21 Decembrie 2012? Voi sta in curte,pe un scaun, cu berea in mana, si voi privi cerul. Voi sarbatori inca odata o alta minciuna gogonata. Doar Dumnezeu stie ce se va intampla, nu avem dreptul sa ne dam profeti, etc.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În afară că este iarnă și frig, nimic!
Pa, pa.

| Aleqa a răspuns:

Am mai vazut intrebarea asta odata.
Povesti de speriat copii si de adus audienta emisiunilor!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu stie nimeni nimic, numai Dumnezeu, poate va fi poate nu, intrebarea e, esti pregatit sa-ti vezi Dumnezeul?
http://www.divinerevelations.info/....../index.htm
Vegheaţi, dar, căci nu ştiţi ziua, nici ceasul în care va veni Fiul omului.
Matei 25:13

| KristalPop a răspuns:

Nimic.

| Xenya a răspuns:

Se va intampla un mare nimic... laughing in cel mai rau caz cred ca va ploua, iar in cel mai fericit caz va fi soare! happy