| anonim_4396 a întrebat:

Ce desene va placeau cand erati mai mici? Mie tot de pe Cartoon Network si Minimax

19 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
La acea vreme, cand eu eram mica vedeam doar Mihaela si ciocanitoarea WOODY...
O zi buna happy

| anonim_4396 explică (pentru caramela):

Si eu am vazut ciocanitoarea Woody, si Popeye marinarul
Era un post prin 2008-2011 cu desene vechi, am uitat cum se cheama

| Fatamuntilor a răspuns:

Pe vremea mea samabata era Gala desenului animat, desene cu Tom si Jerry, Mienuel si Balanel, Pic si Poc, ...si cam atat, maxim jumate de ora.
In fiecare seara 5 minute de 1001 de seri cu Mihaela si Azorel.
Nu prea avem de unde alege!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viata cu Louie, Ce-i cu Andy?, Zambetul lui Sharon, Familia De ce?, Robo Gandacelul, Piratul Jack cel teribil si Ed, Edd si Eddy.

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Primele 2 erau pe Jetix laughing

| anonim_4396 explică (pentru Divy):

Viata cu louie era pe fox kids dar ce relevanta are, nu aveam voie sa zic si de pe alte posturi tv?laughing

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Era și pe Jetix sunt sigur tongue ba da cred am crezut că trebuie să spunem canalele nu desenele așa fac toți deși întrebarea zice altceva laughing

| anonim_4396 explică (pentru Divy):

Fara dovezi nu cred!laughing

El a zis ca-i placeau alea doua posturi dar a intrebat ce desene ne placeau noua. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

M-am referit ca imi placeau toate desenele de pe alea doua posturi
Doar nu era sa scriu un roman de nume de desene

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://www.youtube.com/watch?v=2L4l2Y-4PjQ
Poftim fericită? Tocmai mi-am irosit timp prețios :))

| anonim_4396 explică (pentru Divy):

Eu n-am avut jetix, sau sunt eu prea tanar

| anonim_4396 explică (pentru Divy):

E trucaj! Asa e, ti-ai irosit timpul.:3

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Cică trucaj ce-i cu Andy și viața cu Louie au fost difuzat în aceiași perioadă, e problema ta dacă nu crezi n*am timp să-i explic unui copil despre distribuție

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Jetix a fost înainte de prostia cu Disney, dar găsești serialele pe internet și pe Youtube gen Copii de la 402, Ce-i cu Andy?, Viața cu Louie, O.B.A.N: cursele stelare, Galactik Football, Familia Tofu, Regele Shaman astea mi s-au părut cele mai semnificative

| anonim_4396 explică (pentru Divy):

Te-a gasit seriozitatea fix la mine, daca stiam semnalizam ca glumesc.

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Am probleme cu lumea din jur am picat într-o fază sentimentală proastă și am răspuns din reacție, te rog să mă ierți sad

| Juviia a răspuns:

Și mie de pe Minimax.

| mbncf a răspuns:

Da, pe canalele alea erau cele mai frumoase desene animate. Aș vrea să le revăd love struck, alea da desene.

| Avtivitate a răspuns:

Mai toate prostiile de pe Fox Kids