| chilledzebra a întrebat:

Ce faceti? Mi-a fost dooor de voi! O mica, mica curiozitate! Mica de tot! Cel mai penbil lucru care vi s-a intamplat! Are cineva curajul sa ni-l dezvaluie?

Fundita este pregatita! Vreau sa vad cine concureaza! happy

26 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pe cand eram eu la scoala, penibil a fost sa ne scoata in curtea liceului la careu, asa se numea si sa fim criticati, asta era ceva penibil.
Cu toate ca, in clasa eram majoritatea fete si doar 7 baieti, bateam baietii de le sareu fulgii.
Asta pana la careu, apoi ne-am facut fete cuminti.
O zi buna happy

| AFR81 a răspuns:

Eram clasa a 2-a sau a 3-a si inca faceam la oala. Lipsisem in ziua respectiva de la scoala, astfel ca o colega s-a hotarat sa vina sa-mi aduca temele. Eu eram lejer in dormitor, faceam treaba, iar maica-mea nestiind situatia, a lasat-o sa intre si a trimis-o in camera mea. Cand a deschis usa si m-a vazut, am simtit ca a cazut cerul pe mine laughing Din fericire, a fost fata buna si n-a zis la nimeni.

| chilledzebra explică (pentru AFR81):

Mare noroc ati avut! laughing

| romeo78 a răspuns:

O fata pe care o cunosc de 9 ani am invitat-o la mine acasa. Am incercat sa o iau in brate, sa o fac sa isi dea jos din haine, fiind vara, cald, iar drept raspuns, mi-a zis ca ii este JENA de mine?

| Drimmero a răspuns:

Cand mi s-au rupt pantalonii la ora de sport cand am sarit capra si am mers de la scoala pana acasa cu pantalonii rupti, de se vedeau boxerii. In asa hal sa se rupa, nu pot nici acum sa-mi dau seama cum s-au rupt in halul ala(eram raiati si imi uitasem pantalonii de sport)!

| Drimmero a răspuns (pentru Drimmero):

Eram in*

| chilledzebra explică (pentru Drimmero):

Presupun ca intre picioare, nu?

| Drimmero a răspuns (pentru chilledzebra):

Exact, s-a rupt cu totul, mergeam aproape dezbracat pe strada, ca sa zic asa, noroc ca stateam aproape de casa, se intampla cand eram in generala faza asta si am scapat ieftinrolling on the floor)), daca era la liceu...

| chilledzebra explică (pentru Drimmero):

Urat...Si daca erai la liceu zicei "Salutare!" faimei. Ajungeai viral mai ceva decat Cristi!

| Drimmero a răspuns (pentru chilledzebra):

Nu de asta, ma durea in 14 de aia care radeau. Imi era mie ca mi-e aiurea sa merg atata ''dezbracat'' pe strada, mai ales ca aveam liceul destul de departe de casa, mergeam si cu tramvai, metrou si fel de fel de mijloace de transport.

| chilledzebra explică (pentru Drimmero):

Taci ma! Castigai si tu cateva admiratoare, numere de telefon, ADRESE, alea, alea! laughing

| Drimmero a răspuns (pentru chilledzebra):

Castigam pe d r a c u, mi-era mi-e rusine, dar pe langa asta mai si radeam! Amintiri de amintiri!

| Drimmero a răspuns (pentru Drimmero):

Mie*, autocorectarea de pe TPU...

| chilledzebra explică (pentru Drimmero):

Amarat ai fost ma! Te-a batut Barbosul pe umar si te-a pedepsit de ti-ai crapat pantalonii fix intre picioare! Ce facusi asa rau oare? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru chilledzebra):

Am sarit caprasmug.

| chilledzebra explică (pentru Drimmero):

Peste aparat vrei sa zici, nu? O.o Sau capra...cu doua..., te-ai prins tu!

| Drimmero a răspuns (pentru chilledzebra):

M-am prins unde bati tu apropoul, peste porcaria aia ce-am sarit, bwuahaha!

| chilledzebra explică (pentru Drimmero):

Bravo, felicitarile mele! Eu inca ma cert cu ea! Fac ce fac si cad in fund. Nu prea ma iubeste nenorocita. Mdeah...

| Drimmero a răspuns (pentru chilledzebra):

Trebuie sa-ti iei elan, si cand ai sarit, pui mainile pe ea si ai sarit cu totul, dar ai grija sa cazi tot in picioare, sa vezi cand ne punea la sport sa sarim peste capre inalte, dar aveam trambulina, cate cazaturi in nas n-am luat pana sa ma invat, noroc ca aveam saltea, altfel imi buseam fata!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Cazaturi in nas? aoleu, nici nu vreau sa ma gandesc! laughing

| chilledzebra explică (pentru Drimmero):

Da, dar tu esti baiat!

| gemeni6226 a răspuns:

La un chef cineva m-a dansat foarte tare si inainte am baut mult suc si muzica nu se mai termina si am facut pe mine.Jena mare, dar asta e.De atunci am grija sa nu mai beau nimic ori sa nu dansez.

| RareşTPUro a răspuns:

Am tras vanturi la scoala... in generala, in 1-4 si m-am facut de rahat laughing

| chilledzebra explică (pentru RareşTPUro):

O.O laughing Si dupa ce ai facut?

| RareşTPUro a răspuns (pentru chilledzebra):

M-a scos invatatoarea la aer si am mers acasa pana la pauza, desi nu aveam voie. laughing

| chilledzebra explică (pentru RareşTPUro):

laughing