| hypothesis a întrebat:

Ce fel de persoane sunteti atunci cand sunteti cu persoana iubita? Acea fire excesiv de pasionala si dornica de a fi foarte aproape de aceasta chiar si cand sunteti in alte grupuri de oameni sau abordati altfel lucrurile mai rational,sunteti stapani pe voi si aveti controlul? Deseori multi se pierd si incep a se saruta in public,a se tachina/etc (ceea ce pentru altii poate fi enervant, dar poti spune ca este si un lucru normal ca 2 oameni sa se iubeasca). Cum credeti ca este cel mai bine dintre aceste 2 cazuri?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Eu sunt o combinatie intre cele doua. Nu imi plac intimitatile in public, dar in intimitate sunt, cum spui tu, excesiv de pasional. Cu partenera potrivita (una care sa fie la fel) partea intima a relatiei iese foarte bine cand va dezlantuiti ca un cuplu dupa ce v-ati abtinut cateva ore.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand o sa fiu o sa vad

| SergiuBoss11 a răspuns:

Dintre ratiune si pasiune as alege pasiunea! eu cand sunt cu persoana ce o iubesc o sarut, o tachinez ii dau capace in public si ea cu mine face la fel desi e mai timida.Nu as suporta sa stau o clipa fara ealaughingdeci stam impreuna non-stop.suntem numai noi doi si avem lumea noastra.
o iubire rationala e plictisitoare, dar mai stabila.adica poate dura ani bunitongue.cu toate astea nu este asa intensa si profunda ca iubirea pasionala.

| hypothesis explică (pentru SergiuBoss11):

Te contrazici oarecum. Vrei profunzime, sustii ca stai non-stop cu prietena, insa pretinzi ca acest mod de a aborda lucrurile are o durabilitate mai mica. Chiar daca nu ai adus un argument pentru aceasta, pornind de la premiza ta, te contrazici.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru hypothesis):

Nu ma contrazic.am specificat si dezavantajele acestor tipuri de iubiretongue.nu se bat cap in cap avantajele cu dezavantajele. poti sa privesti asa.cu cat viteza e mai mare si consumul creste ajungand la epuizare(iubirea pasionala), iar daca viteza nu e asa mare si consumul scade(iubirea rationala.thinking Depinde de relatie cat de mare e rezervorullaughing!