| christine_3457 a întrebat:

Ce idioteni imi sugerati ca sa fac eu si colegi in timpul orelor ca sa nu mai fie acea plictiseala si monotonie? funtita

4 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Cumpără-ţi o gumă de şters care se modelează,există şi şterge foarte bine,o găseşti sigur la o librărie din zona ta, şi joacă-te cu ea prin ore, modelează tot felul de câcaturi.Eu asta fac,mai ales în orele de română şi mate.xD Mai poţi trimite şi SMS-uri,chiar să asculţi muzică,dar nu te sfătuiesc că e foarte posibil să fii descoperită,pârâtă de vreun coleg/colegă, să te vadă profesorul, să se audă dacă se face mai linişte and *** like that.Mai poţi să faci origami,să desenezi, să comunici cu alţi colegi prin bileţele, să te joci ţomapan/x şi 0/spânzurătoarea cu colegul de bancă, etc.

| BeyondtheGrave a răspuns:

Sau poti sa faci rost de numitele baloane puturoase si le faci cate o gluma la profesori sau daca ii genu de profesor care da cu pumnu in tabla scoti cuiul ce sustine partea de sus, sau te apuci de jucat baschet cu mingi de harti tongue sau o mie de alte chesti ce o sati mai zica lumea pe aici

| Raphael a răspuns:

La cum scrii... faci deja destule! Bravo tie! Sa vezi ce-o sa te plictisesti peste citiva ani, la rind la locuri de munca, unde te vor intreba cit de mult te-ai plictisit in scoala...

| gabytzax a răspuns:

Eu casa nu ma plicti imi bag castile si scriu sms in porostie.