| Luannah a întrebat:

Ce inseamna a fi nimfomana? Multi baieti imi zic asa, iar cand ii intreb ce-i aia nu-mi spun straight face

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu poţi trăi fără sex.

| Castorul a răspuns:

Nimfomana e persoana care simte in permanenta nevoia de sex si care cauta tot timpul sa aiba parte de sex

| Diiiidi a răspuns:

Buna! o fata nimfomana este o fata care sufera de boala nimfomanie care inseamna o stare patologică la femei și la animalele femele, manifestată printr-o excitație sexuală exagerată.
happyfunda?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimfomantism= Stare patologică la femei si la animalele femele, manifestată printr-o excitatie sexuală exagerată.
Funda?