| RAY a întrebat:

Ce intrebarii mi-ati pune daca neam vedea fata in fata?

60 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Hm...
Te-as intreba multe.

| Idkidk a răspuns:

Te-aş întreba dacă eşti obsedat de sex şi Iad.

| RAY explică (pentru Idkidk):

Nu sunt de sex nici de iad

| Idkidk a răspuns (pentru RAY):

Bine de ştiut!

| RAY explică (pentru R0R0):

Intreaba-ma

| RAY explică (pentru Idkidk):

Ce inseamna obsedat de sex ursulet?

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Pot maine?
Ca acum ies.
Pot, pot?

| RAY explică (pentru R0R0):

Ok

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai cand o sa ne vedem man, o sa te intreb ce mai faci happy

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Ma holbez la babe dezbracate pe internet ))))) ascult piese from my playlist

| FataȘarpe a răspuns:

Te-as intreba daca ma adopti :3

| RAY explică (pentru FataȘarpe):

Daca nu esti venioasa te adopt

| Drimmero a răspuns:

Te-as intreba daca ti-ai gasit sufletul pereche.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu

| FataȘarpe a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt.

Am reusit!

Insfarsit ai acceptat T^T

| RAY explică (pentru FataȘarpe):

Pai esti in freind list de ceva timp

| Florentina9210 a răspuns:

Hmm. te-as intreba gen: Cum de nu ai iubita?

| RAY explică (pentru Florentina9210):

O astept in fiecare noapte la lumina stelelor sa vina in viata mea dar vine dmineata si ea nu vine din pacate, acuma ca a venit iarna o astept ziua la lumina soarelui sau a noriilor sau la lumina inimi mele dar tot nu apare, mai e aprinsa o scanteie de speranta ca va veni vreodata

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Nu iti pierde speranta Ray! Apropo, tratamentul cum merge?

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Am aruncat crema aia la gunoi, am cumparat tot aia,pai voi vedea,daca nu trece pana in martie ma duc le dermatolog, acuma pe bune de ce n-am iubita? pai mam vazut cu cateva fete mau mintit ca sufletul conteaza apoi am realizat ca fizicul conteaza, apoi m-a dezamagit cine nu trebia si n-am mai cautat nimic, sincer mam adaptat singur nu simt nevoia, sunt momente cand simt dar trece

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Ei hai, stii ca e o vorba: ''fiecare buriana are umbra sa''. O sa imi dai dreptate mai tarziu!
Tot Effaclar, nu?
Nu trebuie sa te pui la ''colt'' doar pentru ca o persoana te-a dezamagit. Ia-o ca pe o lectie. Cauta altceva, mai bun.

| FataȘarpe a răspuns (pentru RAY):

Ugh... nu o am cu iubirea...
Si

fmm :c

stii ca nu la asta ma refeream... damn

Nu-i nimic. Mai incerc

| RAY explică (pentru FataȘarpe):

Stiu asta

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Sa vedem...
Prima intrebare : Ce parere ai despre mine? (doar de curiozitate)

| Jessica007 a răspuns:

Ce mai faci? Cum mai decurge viata ta de zi cu zi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fumezi?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Heroina la necaz, iarba cand sunt fericit

| RAY explică (pentru Jessica007):

Ascult muzica, pai incepe cu TPU majoritatea zilelor, apoi lucru si apoi iar TPU, filme, citesc cate ceva, invat ceva noua, mai vad un documentar, stiu e cam plictisitoare faza e ca mereu intarnesc persoane noi asa ca nu ma plicti

| RAY explică (pentru R0R0):

Nu te cunosc incat sa am o parere despre tine

| Anonimuserr a răspuns:

A lot of questions!