| RAY a întrebat:

Am/N-am?
puteti sa imi puteti pune intrebarii

30 răspunsuri:
| RAY explică:

Nu,tu?

| RainmakerX a răspuns:

Ai/N-ai lovit o fata?

| RAY explică (pentru RainmakerX):

Nu,dar invers da, tu?

| RainmakerX a răspuns (pentru RAY):

Nu am lovit si nu am fost lovit. Au existat persoane care ar fi meritat sa primeasca dar pana la urma nu am facut-o... nu imi sta in fire.

| Nemessys a răspuns:

Ai facut o greseala in adolescenta care te afecteaza in prezent?

acum tu. happy

| RAY explică (pentru Nemessys):

Man daca a iubi este o greseala? atunci da se poate spune ca am gresit, sunt om am facut multe greseli si fac in continuare, ti ai batut joc vreodata de o fata sincer?

| Nemessys a răspuns (pentru RAY):

Never.
Insa ele de mine, da rolling on the floor / ma luau la misto. happy

| Darkmagic a răspuns:

Ai/N-ai emotii ca intr-un final, ti-a raspuns obiectul prostituarii tale de ieri? big grin

Daca nu poti evalua intrebarea, ai voie sa te limitezi doar la "Ai / N-ai" sau "Ne dati ori nu ne dati" big grin caci am pus forma "puteti sa imi puteti" pe seama faptului ca in sfarsit, discuti cu cineva intr-atat de evanescent...winking

| RAY explică (pentru Darkmagic):

Am emotii, normal ca am, inca nu mi-a dat numarul ei

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Ai facut vreodata s*x in masina?
Ai zburat vreodata cu avionul?
Ai fumat vreodata?
Ai baut vreodata pana nu ai mai stiut de tine?
Ai fost vreodata in spital?
Ai profitat de oameni?
Ai mintit oameni zile la rand?

| RAY explică (pentru DenisaNicoletaG):

Nu
da
nu
da cand eram mic si internat o zi sau in vizita
poate ca da, dar nu in sens negativ, nu sunt genul, dar nu sunt sfant
cateodata denisa omul trebuie mintit ca daca i spui adevarul o sa te urasca, dar nu am facut rau

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Mie imi place sa fiu sincera si directa, eu asa sunt, acum depinde si de ce spui, dar totusi, minciuna nu este buna, iese ea odata la iveala happy.

| RAY explică (pentru DenisaNicoletaG):

Denisa zi-mi unde stai? strada? nr tau de telefon?

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Maleu... cate intrebari deodata rolling on the floor
Iti pot spune doar ca sunt din Campulung Muscel happy

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Maleu... cate intrebari deodata laughing
Iti pot spune doar ca sunt din Campulung Muscel happy

| RAY explică (pentru DenisaNicoletaG):

Si cand ma vad cu cineva nu o sa i spun unde stau si mai stiu eu ce, cu toti mintim, eu nu cred in chestia nu mint, ori mintim pe alti ori ne mintim pe noi, asa si eu

| Eduard619 a răspuns:

Ai avut vreo fantezie pe care sa o indeplinesti?

| RAY explică (pentru Eduard619):

Imi place intrebarea ta man, fantezie? sa zbor spre luna,cred ca asta mi am dorit mereu de cand eram mic, prefer apoi sa mor dar sa vad universul, sa vad cum arata soarele si alte plante de pe statia europeana, as vrea si sa sar cu parasuta din avion, tu?

| Eduard619 a răspuns (pentru RAY):

Sa am o familie mare si unita, e singurul vis pe care vreau sa-l indeplinesc.

| RAY explică (pentru Eduard619):

Ce frumos, esti un tip intelept

| Vanishgold a răspuns:

Ai/N-ai avut vreodată un contact sexual cu o persoană de altă naționalitate.
Ai/N-ai furat vreodată ceva.
Ai/N-ai fost atras vreodată de o persoană de același sex.

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Nu am avut, nu am furat, nu am fost atras sexual de un barbat, tu?

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Nu am avut, am furat laughing și nu pot să zic dacă am fost sau nu atrasă, pentru că eu apreciez frumusețea tuturor femeilor și dacă văd o femeie frumoasă mă uit la ea și mă întreb cum arată părinții ei.

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Ai face sex cu o fata de care esti atrasa?

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Nu știu... Posibil. Mi se pare incitantă o partidă de sex între 2 femei, dar ma dezgustă total 2 bărbați.

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Si mie la fel

| Adiq a răspuns:

Ai/N-ai dori sa mananci carne de om?

| RAY explică (pentru Adiq):

In cazuri extreme da

| Supicadepui a răspuns:

Ai luat vreodata nota 1?
te-ai dezlantuit vreodata?
ai fost vreodata beat?
te-ai aflat intr-o situatie foarte jenanta?
ai fredonat vreodata melodia "Baby" a lui J.B?

astept sa mai faci oracole.

| RAY explică (pentru Supicadepui):

Nu
da
nu
da
nu