| Printesyka a întrebat:

Ce lucruri de care ești mândru ai făcut în ultima lună?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

M-am luat examenul de drept civil. contracte speciale haha.
Tu?

13 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Chiar nimic.Am un sentiment acut de apatie pentru tot ce e în jurul meu.

| Liviu a răspuns:

Aveam mainili ocupate si aveam o mancarime de nas foarte mare, si am rugat un cal sa ma scarpine cu potcoava in nas laughing. Dar tu?>

| Pricked a răspuns:

Am luat 9 la romana, n-am intarziat decat o singura data la latina, am sunat-o pe mama doar ca sa-i spun c-o iubesc si atat.

| OnuOnulică a răspuns:

Am luat 9 la franceza si pentru mine e ceva nemaipomenit laughing eu care in clasa 10-a era sa raman la franceza laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am mers pe jos o zi la servici, am luat salariul de vineri, si inca nu l-am terminat big grin

| AtateaConditii a răspuns:

Am inceput sa arunc gunoaiele de pe strada la coșlaughing. Imi place felul in care ma priveste lumeatongue.

| Printesyka explică (pentru AtateaConditii):

laughing foarte amuzant bravo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca am facut 2 ani la locul de munca, e ceva laughing

| Green66 a răspuns:

Am divorțat.

| dani2404 a răspuns:

M-am trezit cu 20 de secunde inainte sa sune ceasul si am mai dormit 19 secunde.

| Glumet a răspuns:

Am muncit.

| Mechanix a răspuns:

Am cedat locul în autobuz unei mumii care abia se mai ținea pe picioare.

| Kumiko19 a răspuns:

Am zambit.