| aleea a întrebat:

Ce nr sa-mi pun la masina sa ma si reprezinte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei in primul rand tu te cunosti mai bine decat te cunoastem noi. happy
Ai grija cand te duci sa o inmatriculezi sa te duci cu o lista luuunga sa ai de unde alege ca nu prea o sa gasesti numere disponibile. Eu m-am dat batuta. happy

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ne dai mai multe detalii depre tine poate putem sa te ajutam! Ca sa-ti spun 69-B-Sex poate par rautacios!

| Silvia a răspuns:

Data nasteri? Nr norocos, anii tai de acum, etchappy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai puneti numele tau prescurtat happywinking

| covexrobu a răspuns:

Depinde de persoana in parte. Eu personal mi-as pune HR-99-KTK la masina mea. Dar cum inca nu am masina nu imi pun. Pune initialele tale ale cainelui ce crezi tu ca te-ar reprezenta mai bine. Nu te cunoastem nu stim cine esti deci nu ne putem da cu parerea. happy bafta la alesul nr masini

| Pho3nix a răspuns:

Da niste detalii in legatura cu tine.
Varsta, Anul de nastere, Numere norocoase, Unde stai...etc.

| VladDu a răspuns:

Puneti asta xx-00-ALE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Numai un număr personalizat te poate reprezenta.
Pa, pa.

| marry a răspuns:

Initialele numelui tau...winking

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Wow...''un numar sa ma reprezinte'' ce tampenie...
Pune-ti orice numar iti dau aia acolo si lasa chestiile astea...mai mult masina te reprezinta...nu numarul laughing
Ce idei aveti pe bune...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

B 99 psptongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nr sa imi pun la masina daca ma cheama cosmin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

69 ana