| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre băieții care nu dau în fete chiar dacă fetele dau în ei?

Dar de cei care bat fetele?

Ce părere aveți despre băieții timizi?

Dar de cei prea tupeiști?

Ce părere aveți de băieții cu Mușchi?

Dar de cei normali? (Fără burta)

Întrebare pentru fete!

http://www.7est.ro/......339_XL.jpg

11 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Consider ca cei care lovesc o femeie sunt niste bestii. Un barbat adevarat nu loveste o femeie, indiferent de context. Nici cu palmele date de fete nu sunt de acord. Violenta nu a adus niciodata nimic bun.

Si mai cred ca barbatii timizi, cei cu muschi sau cei tupeisti sunt la fel ca oricare altii. O singura trasatura nu ii defineste pe ei ca oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. mi se pare un lucru corect și dai dovadă de educație. dacă te lovește, pleacă și las-o în pace. oricum palma unei fete e așa, o adiere de vând...pe când dacă îi dai tu una, acolo moare laughing
2. ăia nu-s oameni
3. îmi plac mult happy de obicei sunt niște oameni frumoși și calzi. asta dacă îți faci timp să-i cunoști.
4. pentru mine tupeul înseamnă nesimțire, deci n-am cea mai bună părere.
5-6. sunt tot oameni, n-am de ce să am o părere despre asta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu mi-am cam luat-o când eram mic de la o grămadă de fete.
Vedeau ca nu ripostez etc

Asa au procedat ai mei cu mine.

În condițiile în care puteam sa le fac praf.
Dar nu am făcut-o și nici acum nu as face-o...

În fine.
Nu regret.

Asta cu adierea de vânt nu o cred.
Sunt unele care dau tare...
Sunt unele care zgârie.
Deci nu e deloc ok

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

violența nu e ok deloc, asta vizând ambele părți. oricum, nu adiere de vând, dar totuși nu poți să compari forța ta cu a unei fete.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E na?

Pe pariu ca oricare din muierile astea(Dacă le putem zice asa)

Ma bate pe mine? :))

http://m.unica.ro/......iste-22979

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

auch, ce scârboase laughing de la alea da, ți-o iei rău.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dacă vii și tu le batem amândoi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

vrei să ne facem de râs? mai bine stăm noi calmi laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai eu o țin și tu o bați.

Ce e asa GREU?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

probabil te ține ea rolling on the floor nu avem vreo șansă, las-o așa.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

La faza cu bataia : Nu sunt de acord sa apara violenta intre doi indragostiti! Daca da in tine cu scopul de flirt e ok,daca literalmente te loveste cu ura, ma imbrac si plec. Cat tine de aspectul fizic : Daca te simti bine in pielea ta si emani asta in exterior, esti foarte posibil sa ai o viata misto si asta duce si la tupeul pe care il ai sa discuti cu fetele. Fetele nu vor baieti morocanosi, care se plang si care lasa o lasa pe ea sa ia decizii. Vor un barbat care stie exact ce vrea, stie exact unde se indreapta