| Valentina0147 a întrebat:

Ce parere aveti de 'Revolutia' din 2011? Cred ca ar fi minunat daca am scapa de Basescu...

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Daca pleaca el, crezi ca vine altul mai stralucit?
Nu prea, aceleasi interese le au toti.Monarhie tot n-o sa mai fie, deci...

| Deleb a răspuns:

Toti vor sa scape de Basescu! Pensionarii l-au votat atunci, tot ei vor acum sa il dea jos.

| negru30 a răspuns:

Numai Dumnezeu oranduieste

| Adella92 a răspuns:

Poate ar fi...dar desi doresc toti sa se stranga pentru o revolutie sunt convinsa ca nu se va face nimic pentru romani nu mai au asa curaj cum vor sa para, si tara noastra nu este unita ca altele.