| bleakk a întrebat:

Ce parere aveti de urmatoarea situatie:ai niste prieteni foarte apropiati,discutati,vorbiti,radeti pana intr-un moment cand are loc o despartire. Spre exemplu, plecati la facultate departe de acestia si acolo va schimbati din convingeri, va faceti alte cunostinte intre timp.Cand va intoarceti, cum ii acceptati pe acestia vazand ca ei au ramas la fel? Sau in cazul, in care si ei se schimba si nu mai aveti aceea lungime de unda? Renuntati la fosta prietenie?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Cu totii ne schimbam, dar asta nu inseamna ca nu putem fi in continuare prieteni, peste anii ce trec peste noi toti. Cei drept, asta nu se poate intotdeauna.