| ioana_1045 a întrebat:

Ce parere aveti despre concursurile online? Concursuri serioase si concursuri teapa. Astept parerile voastre si daca este cineva care a castigat vreodata la un astfel de concurs sa ne spuna parerea lui.

Răspuns Câştigător
| Filly_6570 a răspuns:

Daca te referi la e-joculet sau e-castig si la celelate jocuri de genul asta sa stii ca sunt o mare teapa. Personal am reusit de mai multe ori sa strang numarul de voturi necesare dar niciodata nu am primit nimic. Tot ceea ce fac ei e sa castige de pe urma celor care incearca sa indeplineasca conditiile pentru a obtine premiul oferit de ei. Site-ul in cauza e platit in functie de vizite sa faca publicitate iar ei atrag vizitatorii oferindu-le premii virtuale. Nu merita sa iti bati capul cu astfel de concursuri.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu rade, citeste inainte! Sper sa functioneze! cred ca am luat-o si eu razna. am inceput sa cred in prostii! TUTUROR Va spun - mi s-a parut amuzant, am facut testul si m-au sunat inainte sa termin de povestit! S-a implinit ceva neasteptat. Sa vi se implineasca si voua ceea ce va doriti! Oameni bunil-am facut sijur cadorinta mi s-a implinit in 15 minute. Inca ma mai mir. Sa joci nu costa nimic. SUERTE Noroc! > > > > > > Vraja Vrajitorie Intradevar functioneaza. Acum cateva luni am primit un e-mail asemanator cu acesta pe care vi-l trimit si am urmat instructiunile. A doua zi mi s-a implinit dorinta si era ceva care nu se putea intampla accidental, adica era o dorinta aproape imposibila si s-a implinit. Asa ca acum va trimit ce am primit ca sa incercaati si voi. Noroc! Va asigur ca e adevarat pentru ca am avut rezultate in mai putin de o ora. Nu costa sa incercatiPuteti incerca si vedeti, chiar daca unii spun "nu cred in vrajitoare, dar "se stiu". Pune-ti o dorintasi vezi ce sa va intamplaIncepe sa te gandesti la ceva ce-ti doresti cu adevarat pentru ca functioneaza... Persoana care mi-a trimis acest mesaj mi-a zis ca dorinta i-a fost indeplinita la 10 minute dupa ce a citit mesajul si atunci m-am gandit sa-l trimit. Vrajitoarele iti vor implini o dorinta! Pune-ti dorinta cand se termina numaratoarea inversa! 10. 09.08.07.06. 05. 04.03.02.01. *****Pune-ti dorinta******** Trimite acest mesaj la10 persoane in decurs de o ora. Daca-l trimiti, dorinta ta se va realiza. Daca nu-l trimiti, se va intampla exact inversul dorintei tale Dupa aceea imi spui ce s-a intamplat."