| Nordic a întrebat:

Ce părere aveţi despre elevii din şcoli şi licee ce poartă părul lung? Mă refer doar la băieţi. Eu sunt îmtr-a 12-a şi-s singurul din liceu ce am părul lung cu tote că doamna director mi-a zis de vreo 4 ori să mă tund tongue

3 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Chiar nu înţeleg care e problema ei, chiar nu poate să îşi facă treaba dacă tu ai părul lung?! E ca şi când ai intreba o faă "de ce ţi-ai făcut breton?". Aşa mă enervează oamenii ăia.
http://www.metalhead.ro/......-aid111467

| Nordic explică (pentru wforweirdo):

Păi acum nu îmi mai zice nimic. Chiar mă consideră de treabă. Şi mai sunt profesori ce mă simpatizează happy

| raducebotari a răspuns:

Daca iti place cu parul lung stai asa.Nimeni nu are voie sa-ti spuna cum sa te imbraci, cum sa iti aranjezi parul etc.