| Alexandraadam2 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care joaca basket,baietoase?
va plac, da, nu?

8 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Sunt fete care joaca si fodbaltongue Atita timp cit faci ce-ti place nu vad nici un deranj.

| Cristiann25 a răspuns:

Tot tu? Nu normal ca unui baiat care stie ce este o fata/femeie nu o sa-i placa niciodata.De ce? Pentru ca femeia trebuie sa fie femeie nu sa fie baietoasa (sa se imbrace ca un baiat, sa joace fotbal etc)! Pe alea le plac doar cei ca ele!

| Alexandraadam2 explică (pentru Cristiann25):

Poate,dar o femeie poate fi femeie si in alt fel nu numai sa nu ma murdaresc pe maini.pentru ca fetele alea sunt seclifosit

| MishikiCrisy a răspuns:

Nu neaparat, cine zice ca fetele nu au voie sa fie sportvie? Ca sa fi baietoasa depinde si de cum te imbraci (dar nu ma refer la fuste scurte si bluze decoltate, ca nu asa arati ca esti feminina), cum vorbesti, cum te porti... deci mie imi plac si cele sportive, poate sportul e hobby-ul lor. happy

| Zizzou a răspuns:

Fete = oameni
baieti = oameni
Nu vad o problema in asta, fiecare cu gusturile sale

| BrUnEthaThaDeViS a răspuns:

Uneori e bine sa fi si mai feminina dar feminina nu pitipoanca dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa fi si de gasca eu de exemplu joc mereu fotbal cu baieti dar sunt feminina