| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre oamenii indiferenți și euforici?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

O părere destul de ok. Desigur și indiferența aia e bine să se limiteze la ceva important pentru ei.

| danay72 a răspuns:

Asa au personalitatea. Cred ca putem invata de la ei. Important e sa fim rezonabili si toleranti in relatile cu cei din jurul nostru. Aplic regula,, tot ce vreti sa va faca voua oamenii, faceti-le si voi la fel.,,

| Deaad a răspuns:

Parere buna.

| Elide a răspuns:

Bine când te referi "indiferenți" pot fii in relațiile cu alte persoane din jur atunci e bine că oricând ți se poate baga "un cuțit în spate"și poți fii trădat de prieteni persoane dragi, dar atunci când sunt indiferenți la suferința unui om chiar e trist sa nu.ti pese sau nici măcar să.l intelegi și cei euforici am impresia că sunt îndrăgostiți laughing laughing

| GL757W a răspuns:

Este un lucru bun dupa parerea mea, sunt mai capabili si isi iau decizii singuri fara sa regrete daca dau gres