| Smileyy a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele cu ochii verzi? :X:X [ador verdele] devil-

Răspuns Câştigător
| Spufff :x a răspuns:

Pai. am ochii verzi si pot sa. ti spun. ca versul ala [ochii verzi nicioata sa nu`i crezi] cade din context laughing. Sunt o persoana sincera, ambitioasa. Ok. nu mi se pare ceva extraordinar cand vad persoane pe strada cu ochii verzi. dar iti respect parerea :X uite mie imi plac ochii nergi day dreaming love struck ii ador =p~ [fiecare cu parerea lui ]love struck

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cred ca au un "look" mai special! Dar..."ochii verzi, niciodata sa nu-i crezi" se spune in folclor!

| Abcfunny a răspuns:

Eu am mai multe nuanţe de verde la ochii[depinde de stare]. Şi eu ador verdelelove struck
versu'Ochii verzi niciodata sa nu-i crezi" mi se pare o porcărie, prietenii mei mă considera o persoană de incredere:d

| andrei a răspuns:

Draguuutilove struck

| Stefanaaa a răspuns:

Si eu am ochi verzi, si imi plac ochii mei laughing.

| LoLo_9163 a răspuns:

Ochi verzi sunt rari si foarte frumosi. E o porcarie faza cu Ochi verzi niciodata sa nu-i creziwinking. Vea mai buna prietena a mea are ochii verzi sper albastrii.Asa ca ochi is frumosi si sunt ca toti ochii big grin.