| BUBULINA a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele vorbarete?
Vorba lunga saracia omului?

Răspuns Câştigător
| vyol3ta a răspuns:

Daca nu ma plictiseste vorbind este ok!
Adica sa spuna lucruri interesante nu sa ma plictiseasca vorbind! happy

3 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

Buna bubulina:*... hmm nu sunt de acord neaparat thinking deoarece comunicarea face totbig grin. e important sa vorbesti. sa te intelegi cu lumea. nu e bine sa fii nici tacut. oricum n`ai nimic de pierdutbig grin. Bine nici sa tot vorbesti. vorbesti fara oprirelaughing
In schimb. nu sunt de acord cu aceia care doar spun. ca asa o sa fac. si chestii de genul. si de fapt doar gura e de ei straight face. Consider ca asta nu e bine worried.
Pupici:*

| buburuzAndreea a răspuns:

Nu neaparat. Daca vorbeste chestii interesante e ok atata timp cat mai am si eu timp sa spun cate ceva. Eu nu sunt foarte vorbareata, deci e bine, se compenseaza. big grin

In schimb ma enerveaza la culme oamenii care vorbesc mult si nu spun nimic, doar scot sunete din gat ca sa gadile omuletzul. 8-)

| viki a răspuns:

Nu sunt de acord. E bine sa vorbeasca sa nu te plictiseasca.laughing