| cristian2828 a întrebat:

Vorba lunga, saracia omului...cat este de adevarat?

5 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Bună! Foarte adevărat... vorbind întruna şi aiurea,pierzi timpul degeaba, care este foarte preţios, în timp ce alţii de langă tine muncesc întruna şi ies în caştig.

| Zangetsu a răspuns:

Cred ca e adevarat deoarece la scoala, cat vorbeste profa o ora, pe mine ma ia somnul.

| AngellenDoll a răspuns (pentru Zangetsu):

Da asta cu profa e tare laughing))), pai da e destul de adevarata adica daca vorbesti prea mult persoana cu care conversezi se va plictisi raw :s

| DiamondShine a răspuns:

Foarte adevarat...nu trebuie sa o lalai niciodata.

| stefan110310 a răspuns:

Uneori da. daca vrei sa faci pe cineva sa se simta ca vrea sa se sinucida iti trebuie ceva mai mult, mai intenshappy