| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre scoala? Va place?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu cred ca e copil normal la cap care sa ii placa scoala...dar e necesara...
pana la urma ea te formeaza...

| elasexygagica a răspuns:

E naspa, noroc ca in zilele noastre conteaza cat de priceput esti nu cata scoala ai...

| Elly213 a răspuns:

Eo o ador tot in afara de ore-->pauzele:X

| Alyra a răspuns:

Păi...să zicem că primele 4 clasa au importanţă,adică înveţi să scrii,să citeşti,să aduni, să înmulţeşti, dar din clasa a 5-a nu mai are sens.Doar ne umplem capul cu lucruri fără importanţă şi învăţăm doar pentru note. Dacă ar fi după mine aş pune pe cineva să ungă şcoala cu slănină ca să o mănânce căţeii. laughing

| 4b a răspuns:

E frumoasa, da nu prea...

| SashaPieterse a răspuns:

Mie imi place doar pentru ca pot sa fiu cu prietenii in fiecare pauza.Doar nu sant nebuna sa-mi placa prostala(asa ii spunem eu si varamea la scoala)