| ana_7191 a întrebat:

Cam ce parere aveti despre scoala? Va place, nu va place, va distrati la scoala?

Răspuns Câştigător
| RoaRxDD a răspuns:

Bine...Scoala? Da, e o cladire destul de draguta thinking
Daca-mi place? Bineinteles. Acolo gasesti tot soiul de oameni: adorabili, urati, analfabeti, prosti, tocilari, amuzanti, tarani, nebuni, crizati, etc.
Cu toti poti rade daca gasesti un motiv bun.
Ma distrez doar in pauze si in orele simple, gen desen, geografie, religie, etc. Multi din clasa sunt atei, deci la religie e cam panarama. La geografie profa' e o taranca deci e si mai mare panarama blushing
Imi iubesc colegii, in special unul si una :3
Nu inteleg rostul intrebarii tale, insa da, imi place scoala x] [In orele gen mate, nu prea o. o]

8 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

De distrat... e mereu cate un motiv de ras
Mie imi place, dar daca si colegii nu ar fi atat de respingatori ar fi mai bine

| Sun life a răspuns:

Nu`mi place. da ma distrezlaughing apoi ma mai cert cu colegiilaughingsi numi palce sa ma las.si tot comentezrolling on the floorda e okei.mai ales ca e ultimu an! party una unalaughing pauzele si bazalaughing si unele oreeehappy ahh:-x.

| broscutsaaa a răspuns:

Ma, eu in generala. nu stiu ce sa zic, mi-a placut fff mult, ma duceam la scoala numai de drag. laughing)
Si acum la liceu imi place, dar parca numai e la fel.

| mihaela0205 a răspuns:

Nu pot sa-mi spun ca imi place asa mult, totusi acolo invatam si trebuie sa mergem. Si ma distrez chiar foarte mult la scoala. Deci in concluzie, imi place scoala dar nu prea laughing.

| eDDy a răspuns:

MDa scoala e frumoasa pacat ca se dau teme pentru acasa in rest laughing) super tare panarama la ore ma distrez... fete alea alea smugwinking

| cOPPY a răspuns:

E cel mai tare la scoala

| shtefy a răspuns:

Mie mi-a placut, am facut numai tampenii si diriga plangea la orele de dirigentie aproape tot timpul, dar cat de mult mi-a placut mi-am dat seama doar dupa de am gatat liceul. happy

| andreea2011 a răspuns:

Sunt de acord cu Antonia: