Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2916948intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
21 Mai
SATI 243.358AFISARI
125.898VIZITE
113.936V. UNICI

Ce parere aveti uleiul de furnici epilaza definitiv 100% natural in 4-6 luni scap de par toate viata? http://www.okazii.ro/epilare/altele/tala-ant-oil-epilare -definitiva-cu-ulei-de-oua-de-furnici--a112635170

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 6 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Eu cred ca e o vrajeala si ca asa ceva nu se poate. Nici cu laserul nu scapi de parul de pe corp definitiv ci doar pentru 3-4 ani. Crezi ca un ulei e mai puternic ca un laser?
    explică (pentru Dana211):
    Nu tot ca laserul e ca eu am folosit si laser si uleiul asta parul apara dupa un timp lung mai fin si mai rar
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • explică:
    Nu tot ca laserul e ca eu am folosit si laser si asta parul devine mai rar mai fin si ramana un timp mai lung ca sa apara dar de 3 4 ani nu stiu
  • explică:
  • a răspuns:
    Chiar ai folosit uleiul si e bun. vr sa imi spui sincer pantru ca vreau sa incerc si eu nu nu stiu ce sa fac daca e bun sau nu sa nu dau banii degeaba. dupa cat timp vezi rezultate
  • a răspuns:
    Chiar ai folosit uleiul si e bun. vr sa imi spui sincer pantru ca vreau sa incerc si eu nu stiu ce sa fac daca e bun sau nu sa nu dau banii degeaba. dupa cat timp vezi rezultate