| Jokers666 a întrebat:

Salut! Ce mai faceți azi? Ce planuri aveți?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aștept ora 00.00 să sw deschidă piața Forex. Plan să dwvin milionar.

| gabicoo a răspuns:

Stăm pe TPU.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Sunt afară mă plimb tot orașul cu bicicleta de azi dimineață mi-am loat un Kroso dinăsta sau corn ce este cu zahăr pe el și aștept să fie mâine sa merg la muncă mâine

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Bună! Fiind ultima zi din weekend, dar și ziua de relaxare, cred ca voi sta să ma odihnesc puțin, sa citesc, iar apoi să ies prin parc sa ma plimb. Nu am planuri deosebite. Tu ce plan ai pentru astazi?

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Azi e duminica. E bine de stat la tv și de uitat la clipuri comice. Petreci timp cu familia etc