| andrei961234235 a întrebat:

Ce pot sa fac sa nu mai fiu stresat din cauza ca mama mea e alcoolica atata timp cat stau cu ea in casa?

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Profită și mai ia și tu câte un păhărel.

| LoveSleep a răspuns:

Vorbește cu ea, spune-i că e penibilă.

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Bautura asta e un fel de boala. Daca te deranjeaza mama ta incearca sa o ignori. Nu-ti fa inima rea.

| BeckhamRZM a răspuns:

Nu o bagi în seamă, pleci, te faci nevăzut. Sau, dezalcolizarea frate. Închisă într-o cameră doar cu pastile, apă și mâncare fără alcool.

| cineva666 a răspuns:

incearca sa o convingi sa se duca la dezalcolizare

| Bonda_Ionel_1960 a răspuns:

Esti in mare pericol. Cauta sa te separi. Chirie sau altceva dar urgent si fara sa eziti