| Glumetzul a întrebat:

V-ati imbatat vreodata? Daca da, cum a fost?

11 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

A fost frumos, pentru moment, dar dupa... Sau la nunta dansam ca sa nu imi fie prea rau, ca imi era rau. Dansam si ieseam afara sa mai iau aer. Si tot asa. Dar eram praf. Bausem din toate bauturile la nunta aia. Tot ce era pe masa. A fost ceva. Si la revelion niste beri, dar le bausem repede si mi-a fost rau si erau d-alea strong. Acum 2 ani am si vomitat. laughing

| LoveSleep a răspuns:

Cum să fie? Nu e ca și cum ți-ai aminti toate detaliile.

| Doub a răspuns:

Nu.smug Si nici nu am de gand sa fac asta. As pierde toata distractia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Destul de mișto, euforie absolută.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand m-am trezit dimineata, dupa ce am baut pentru prima data, aveam o durere de cap insuportabila.Cu timpul, m-am obisnuit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din fericire, nu.

| Miihaa a răspuns:

Nu, doar m-am ametit. Ma simteam mai funny.

| cristinela4 a răspuns:

M-am îmbatat, m-ai bine zis mi-a luat un pic mersul dar m-am simnțit bine!

| HereToHelp a răspuns:

Neplacut dimineata laughing

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Nu m-am imbatat inca niciodata am auzit ca daca faci amestic din mai multe bauturi atunci a doua zi iti este foarte rau mai rau de cit cind bei doar un fel de bautura.