| simonabalan19 a întrebat:

Ce replici bune de închis gura știți?

Răspuns Câştigător
| CostinAlamariu a răspuns:

De obicei o replica buna "de inchis gura" are legatura cu viata privata a celui care primeste replica sau cu contextul in care se da replica deci nu te prea putem ajuta. Cam trebuie sa o inventezi tu pe loc.
Plus ca sunt oameni carora oricum nu le poti inchide gura orice ai face deci... happy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cea mai buna varianta e tortura ruseasca si iti va pupa picioarele. Nu are curaj so aplice nimeni

| Dddonkey a răspuns (pentru mgtow):

Poti sa o impartasesti cu noi? Fara cereri de pupat picioarele preferabil.

| simonabalan19 explică (pentru mgtow):

Anume, la ce se referă această tortură rusească?

| mgtow a răspuns (pentru simonabalan19):

Trebe sa vezi documentarul despre Joseph Stalin, el stia sa le aplice ca la carte

| Sara2 a răspuns:

Depinde mult de ceea ce zice celălalt.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa nu mai continui discutia happy

| snowlipsism a răspuns:

Mi se pare mie sau miroase a canal?
Spune intr-o punga si te ascult mai tarziu!
Ai terminat?
Inchide fermuarul!
Lasa gargara!
Ce zici, poti sa taci?
Hai, inchide, ca-i scumpa apa calda!
Alo, gara!
Spala-te, mai, pe dinti!
Vezi ca s-a scris Morometii volumul III deja.
Moara de cuvinte!
Ciocu mic si joc de glezne!

Mie mi se parea distractiv sa imit persoana care vorbea mult; cuvant cu cuvant, ce spunea, eu spuneam tongue