| AiEnmaa a întrebat:

Ce sa fac? Sunt in pana de idei.Maine sunt alegerile pentru seful clasei. Si multi copii si-au exprimat opinia ca nu m-ar vota.Insa doamna mea diriginta ar vrea ca eu sa fiu. Ce sa fac sa ma voteze? Nu ma voteza pentru ca sunt rea.insa nu ma voteaza ca sunt cea mai buna din clasa la invatatura. Funda

Răspuns Câştigător
| Iulissa a răspuns:

Deci poti sa iti face un discurs cum caa 1)ce ai putea schimba
2)sa ajuti pe cei nu foarte buni la invatatura etc... vezi tu
deci ceva de genu'