| Annnonim12 a întrebat:

As vrea sa fiu seful clasei si nu stiu ce sa le zic colegilor daca ma intreaba de ce sa ma voteze. Sunt la liceu. Imi puteti da o idee / un sfat? Mersi mult!

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Mai bine renunta! Toti profesorii sunt cu ochii pe tine si nu mai poti trece neobservat daca vrei sa tragi un chiul. Daca faci vreo nefacuta, ti se va spune: "tocmai tu?". Daca nu inveti: "de la tine ma asteptam la mai mult". Si orice se intampla, tie ti se freaca ridichea. Si chiaar nu stiu ce avantaje ai avea in afara de faptul ca iti gadila orgoliul.
Daca totusi vrei chestia assta, spune-le ca esti un bun organizator si crezi ca vei reusi sa faci clasa sa fie mai unita si viata voastra mai interesanta.

| cezarultau a răspuns:

Promite-le strazi suspendatehappy

| SkyPilot a răspuns (pentru cezarultau):

Pentru o noapte cu aia din avatarul tau, te votez si in locul lui Iohannis big grin