| kitty00 a întrebat:

Ce se afla in geanta ta de scoala?laughing

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Carti,caiete,pachetul de tigari, creioane, pixuri.

| T7uk a răspuns:

Doua carti si un caiet.winking

| Mangustă a răspuns:

In momentul asta e goala aruncata prin sifonier.
In general: Vreo 6 caiete si cel mult 2 carti, un pix rupt, bucati mici de radiera, o sticla cu apa, o bricheta, un pachet de tigari, casti, chei, ambalaje, monede in valoare de vreo 20-30lei insumate si multe firmituri, in cel mai bun caz gasesc si narnia pe acolo.

| CautNume a răspuns:

Manuale, caiete, penar, Cola, bani, chei si carnetul de elev straight face

| Delicacy a răspuns:

Ar trebui să existe altceva decât cărţi şi pixuri? raised eyebrows

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Delicacy):

Doze goale de bere, cutia în care-ţi ţii ţigările, brichetă, un cuţit, o pereche de căşti de rezervă, încă o brichetă, un prezervativ, un cablu de date, un CD cu Windows 7, câteva elastice de păr şi o bandană de pus pe cap.

| Delicacy a răspuns (pentru Woodenpints91):

De ce nu mă mirăstraight face? Era de aşteptat să ai toate alea în geantă...
Dar dacă tot ai două brichete, dă-mi şi mie una thinking

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Delicacy):

Nu le dau la nimeni. Una e BIC cu rotiţă şi am dat 3 lei pe ea, iar cealaltă e de pe Bestial şi are desfăcător de bere.

| wforweirdo a răspuns:

O sticlă mare de vodkă. Aia se află în geanta mea.

| HermioneLove a răspuns:

Nu stiu la ce te poate ajuta dar daca chiar vrei sa aflii...
Manualele de scoala,caietele de scoala,carnetul de elev,penar(pixuri,stilouri,creioane),telefonul,servetele,un luciu de buze,o carte cu Harry Potterhee hee, un rimel, niste agrafe de par, mancarea, banii si cam atat laughing

| LifeIsColour a răspuns:

Carti si caiete, doar e geanta pentru scoalalaughing.

| val31989 a răspuns:

Carti,caiete,pixuri...uneori mai bag si forma sportiva laughing

| Never4ever a răspuns:

Cartiile,penarul,un pachet de servetele, un pieptan, o oglinjoara...laughing

| HεεЌεЯε a răspuns:

Nimic happy.

| GeorgikAida a răspuns:

Carti,caiete,penar=pixuri creioane, minioglinda, chesti d-astea