| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce sentiment simtiti ca maine e miercuri si e scoala si trebuie sa dormiti mai repede? depindeti de cineva sau sunteti liberi si fericiti? Nu-i plictisitor sa dormi repede ca altu iti zice?

4 răspunsuri:
| JetBlueJet a răspuns:

Panica-Panica-Panica xD Mai degraba enervant,(atunci cand nu ai chef sa dormi si cineva te obliga xD), Hai amu' raspunde si tu; D

Răspuns utilizator avertizat
| JetBlueJet a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

big grin. big grin Cea mai buna metoda este sa te arunci in fata masinii,{intrii in coma, acum depinde si de tine cat ai sa stai, am auzit ca cineva a stat 2 ani, the end}Glumesc xDu-te intr-o vacanta big grin dar nici chiar de 2 luni happy Poate una pe care ti-o doresti de mult happy, Singurel sau cu iubita ta happy Cati ani ai?

Răspuns utilizator avertizat