| anonim_4396 a întrebat:

"Ce spune un britanic venit să agaţe femei în România: „calitate scăzută" şi foarte puţine „bunăciuni" "

http://adevarul.ro/......index.html

Ce parere aveti?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A gasit si el cateva cùrve care sau aruncat la el pentru ca are pounds. Sa nu uitam ca betivele din grand bretagne dorm pe trotuar pana la 7 dimineata, nici RO nu are o imagine deosebita la cati tigani umblau pe acolo dar mai sarea cate o prostituáta cu forme printre ele.

| RAY a răspuns:

Probabil e gay sau orb, in Romania sunt multe fete frumoase, sa se uite in ograda lor, din ce am inteles alea din UK sunt asa frumoase ca te determina sa devi homosexual cand le privesti, nu te lua dupa toti cretini

| Theo94 a răspuns (pentru RAY):

Da, dar nu cred ca-s cele mai frumoase din lume, iar alea din UK cele native ar fi urate, dar ca in mai toate tarile occidentale in orasele mari sunt pline de imigranti, de urmasii lor si mai spala imaginea.

| RAY a răspuns (pentru Theo94):

Astea din est man sunt cele mai frumoase din lume si din nordul europei, amestecul intre rase ofera o genetica diversa, prin Romania multe popoare au trecut

| Freya1 a răspuns:

Se spune ca romancele sunt cele mai frumoase si cred ca asta nu o sa o schimbe un fandosit englez.
Daca a venit numai pentru agatat si a fost dezamagit ca nu au cazut fetele pe spate ca el e englez asta e...

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Nici in visele tale cele mai frumoase nu sunt romancele cele mai frumoase. Dar iti zic totusi ca sunt mai frumoase ca englezoaicele. Din ce am vazut eu in Londra si Manchester ( o gramada ).

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa se spune si cred in mare parte ca suntem...

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Tu crezi ce vrei si ce ceea ce te face pe tine sa te simti bine domne.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu crezi ce vrei si ce ceea ce te face pe tine sa te simti bine domne.
cu toti credem ceea ce ne face sa ne simtim mai bine, e ceva uman, emotional

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

"Umanul/sa fii uman/ emotional " e supra/evaluat. Crede-ma Ray

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite ceva interesant
Efectul de întoarcere apare atunci când, în fața dovezilor contradictorii, credințele stabilite nu se schimbă, ci devin mai puternice. Efectul a fost demonstrat experimental în testele psihologice, unde subiecții primesc date care întăresc sau contravin prejudecăților lor existente - și în majoritatea cazurilor se poate demonstra că oamenii își sporesc încrederea în poziția lor anterioară, indiferent de dovezile cu care se confruntau.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu cu ce m-ar face pe mine sa ma simt bine daca femeile din jurul meu sunt frumoase. Poate m-as simti bine daca m-as lauda eu, sau m-ar lauda alti pe mine personal nu alte miliarde de femei din tara asa ca...
Eu nu laud femeile in general, nu am nici prietene macar dar nu sunt oarba, nici incorecta si am si eu parerile mele.

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu am putut sa vad video-ul pe care l-ai postat, dar jos in link-ul pe care l-ai dat tu scrie "Street Attraction ".
Asa ca, am cautat pe Youtube si am gasit video-ul asta :
http://www.youtube.com/watch?v=DApL5729c1Y
Vorbim de acelasi video?

La 8:20 spune ca oamenii de aici sunt destul de ok si sunt cool, sunt draguti, prietenosi si nu au de ce sa se planga.
Daca vrei si ai timp, spune-mi si mie unde zice el ca romancele sunt de calitate scazuta si putine din ele sunt bunaciuni, ca sa pot sa inteleg mai bine anumite lucruri si sa iti spun apoi parerea mea.