| anonim_4396 a întrebat:

Ce urati cel mai mult la voi insiva?tongue

Răspuns Câştigător
| Necunoscută a răspuns:

Păi, ţi le spun pe rând?laughing

1. Înălţimea (sunt foarte înaltă 1, 75 m şi în clasă cam toate prietenele mele sunt mai scunderolling on the floor)
2.Greutatea (se rezolvă)
3. Talpa, piciorul (am piciorul cam mare, din cauza asta îmi găsesc foarte greu sandale, teneşi, etc.)
4. Faptul că sunt prea timidăhappy
5.Lista poate continuarolling on the floor

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ce urasc cel mai mult la mine e lasitatea.Sunt cea mai patetica persoana la capitolul cerut scuze, vorbit in public, rezolvat problemeI don't want to see

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nasul si kg in plus!

| cretzufinish a răspuns:

Fizic: lungimea piciorului (fiind si inalta de 1, 80 e normal sa port 40-41, dar e foarte greu cu achizitionarea incaltamintei). In rest urasc ambitia nefondata uneori. straight face

| foxi a răspuns:

Toleranta. fata de prostie!

| georginika a răspuns:

Gelozia, timiditatea si incapatanarea big grin

| Aniii a răspuns:

Ca am prea des fitsse si ca am kg in pluus