| Angelindeed a întrebat:

Ce va transmite culoarea maro? Mai ales un maro deschis? E o culoare eleganta sau urâtă? Va duce cu gândul la natura sau piele de animal?

4 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Unele sunt scarboase, si altele delicioase. Deci cam da, un maro inchis poate fi elegant, dar depinde si de nuanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fel nu-mi place culoarea maro, in special nunațele inchise sau fade dar ca sa raspund la intrebarea, nunanța de maro deschis ma duce cu gandul la mobila, lemn, piele fina, eleganță.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi place deloc culoarea asta.
E urata, dar din punctul meu de vedere, poate altora le place culoarea asta.

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu-mi place culoarea asta. Dar de-obicei ma gandesc la lemn cand o vad.