| Dan1989P a întrebat:

Ce vreti sa va faceti cand o sa fiti mari?
P. S: Vreau justificare cat mai detaliata!

Răspuns Câştigător
| xXdoareuXx a răspuns:

Pai...eu cand o sa fiu mare o sa vreau sa fiu arhitect. o sa urmez liceul si facultatea. in timpul asta cred ca o sa cunosc un baiat si o sa tinem unul la altul si in cel mai bun caz ne-am casatorii si am avea copii. as vrea o fata si un baiat cred. nu stiu laughing asa si am trai fericiti pana la adanci batraneti. adica nu stiu ce s-ar intampla pe plan sentimental nu se stie niciodata ce ar putea intervenii. as avea bani as muncii din greu ca sa o duc bine. cam atat imi vine in cap happy

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt deja mare.
Justificare? Au trecut anii!
Pa, pa.

| Dan1989P explică (pentru Legiuitoarea):

Mare dreptate ai... Ce repede au trecut anii...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Kaka

| Dan1989P explică (pentru CristiDinBucuresti):

Se vede cat esti de inteligent!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Dan1989P):

Habar nu ai, că kaka este numele unui fotbalist, dar asta e. De fapt nu e nume, ci poreclă.

| Dan1989P explică (pentru CristiDinBucuresti):

Stiu de numele asta, dar puteai folosii si tu cuvinte ca "fotbalist" s. a... Si de unde stii tu ca vrei sa fii ca acest fotbalist?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Dan1989P):

Multumesc.