| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce ziceti despre emisiune asta iumor? eu nu stiu ce sa zic,eu cred ca in mare parte din tot ce e acolo este regizat,e posibil,mai mult ca sigur ca oamenii aia sa fie trimisi de antena pentru bani, sa spuna tot feluri de lucruri care sa faca"scandal".
Voi ce ziceti?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Lipseste simtul umorului, cand ai acest simt esti spontan nu copy paste de pe net, am vazut finala zici ca era film p0rn0 aiurea, copiem tot rahatul din america

| Lioana a răspuns:

M-am mai uitat ocazional dar ma plictiseste. Nu cred ca e regizat.

| Victoria18 a răspuns:

Nu cred ca este regizat.Dar ma dezamageste ca e un umor ieftin bazat pe glume sexuale 99%. Dar ce sa faci? Astia sunt in stare sa se dezbrace la Tv pentru audienta atat producatorii cat si juratii si nu ma refer doar la emisiunea aia de 2 bani la care eu nu ma uit. De ce se uita atata lume? Pai, pe noua generatie ii atrage vagabonteala, sexualitatea, etc... Si normal ca daca emisiunea aia se potriveste cu aceste "standarde"o sa se uite. Vrem sa traim intr-o tara mai buna dar noi ne uitam la "show-uri"cu oameni care se comporta de zici ca sunt drogati... Cu glume vulgare, etc. Din tot ce vad la Tv doar Romanii au talent mai poate fi denumita ca o emisiune normala de calitate. Si ma dezamageste ca ii vad pe aia doi de langa Delia care se cred mari vedete dar nu sunt deloc. Cheo a ajuns celebru datorita muzicii vulgare pe care a adus-o publicului in fata. Pentru ca cum ziceam, publicul din ziua de azi este atras de imoralitate, vulgaritate etc. Deci in concluzie e doar un mascarici care se cred si el vedeta. La fel si Bendeac ce a facut el ca "vedeta"in afara de faptul ca se crede mare comic la Iumor dar nu e deloc. Tot un mascarici ca si Cheo. Hai macar ca Delia canta foarte bine, e consacrata, are piese chiar bune, dar astia doi ce fac?

| Doarunaltutilizator explică (pentru Victoria18):

Bendeac e un prost,se dadea drept vegan in primele sezoa e iumor si el se imbraca cu o haina de piele,zicea ca vrea sa fie agent secret si alte prosti,zice ca sufera de depresie ca nu stiu ce, cheloo nu e departe de el, nacar el e putin mai lucid la minte, mie asa mi se pare, desi e posibil ca bendeac sa nu mai fie acolo in sezonul urmator.
Ei sunt pusi de producatori sa zica anumite lucruri.

| immaBeast a răspuns (pentru Victoria18):

Faza cu glumele sexuale ma enerveaza si pe mine.
Dupa ce ca sunt glume vai de mama lor, glume pentru pustani excitati, mai baga si in finala concurentii care vin cu glume de genul.
Uita-te si tu cine a castigat anul trecut.
https://www.youtube.com/watch?v=lCHKTMu0QCk
" Numarul de stand up comedy " incepe la minutul 06:45.
O bataie de joc.
Exact, ce doreste lumea aia se da la tv, daca tinerii doresc glume sexuale si doar atat, glumesc sexuale primesc.
Cat despre Chelu si Bendeac ce sa zic, atata timp cat primesc bani... executa ordinele, ce doreste publicul...aia se promoveaza, prostie, prostie multa.

| Doarunaltutilizator explică (pentru immaBeast):

Nu numai la noi, cred ca si in occident.

| Mieeez666 a răspuns (pentru Victoria18):

Deci tu vezi doar injuraturile din piese lui Cheloo? laughing